Novéna k svatým manželům Martinovým za nemocnou maminku – od pátku 8. března do 17. března 2024

Milí farníci a farnice,

chtěli bychom  se opět ve farnosti sjednotit při společné modlitbě za nemocnou maminku Pavlu a její rodinu. Vybraly jsme novénu k svatým manželům Zélii a Ludvíku Martinovým (rodičům sv. Terezie z Lisieux). Jsou vzýváni jako svatí manželé a rodiče, na jejich přímluvu, byli uzdraveni mnozí nemocní. Doufáme, že budou předkládat naše prosby Bohu s velikým pochopením, protože ve svém společném životě bojovali s mnoha těžkostmi a také s nemocí, od níž chceme uzdravení vyprosit.
Novénu se začneme modlit společně v pátek 8. března po večerní  dětské mši svaté,  v kostele ve Staré Bělé pokračovat budeme samostatně doma v rodinách následujících 8 dní a ukončíme ji společnou poutí v neděli 17. března, kde se naše farnost připojuje k otci biskupovi Martinovi, který uskuteční křížovou cestu pro celou diecézi a bude se  konat kolem baziliky Navštívení Panny Marie ve Frýdku Místku  od 14.30. Připojit se může každý, text novény i uspořádání máte pod článkem dole.

Maminky ze společenství Modlitby matek

Načítací animace Načítání...
EAD Logo Trvá to moc dlouho?

Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě

Ohlášky ke stažení [284.00 B]