Společný výlet ukrajinských rodin v neděli 27.3.

Milí přátelé,

po  pěkném nedělním  setkání na faře jsme se rozhodli, že zorganizujeme tuto neděli (27.3.2022)  společný výlet do ZOO s ukrajinskými rodinami – hlavně pro děti, ale klidně ať jedou i rodiče či prarodiče. Předejte jim prosím tuto informaci, sraz dáme ve 13.30 na parkovišti před farou, už i s auty, pak pojedeme do ZOO- cca od 14.hod půjdeme dovnitř. Budou mít vstupné za symbolickou korunu, my si vstupné budeme muset zaplatit. Vezměte klidně i své děti/vnuky, ať se poznají, nebo oslovte i další rodiny z farnosti. Akci uskutečníme za každého počasí, snad bude hezky.

Pokud se zúčastníte i spolu s ubytovanými Ukrajinci a zda máte místa v autech, případně, zda vám někdo v okolí pomůže, nebo potřebujete odvozy zapište prosím do této sdílené tabulky: Tabulka  ZOO
Vojtěch Vlček